04-8-70-72-70

אודות

פוטו דנטל - מכון רנטגן לצילומי שיניים ולסתות, נוסד בשנת 2005 על ידי רמי שניידר - טכנאי רנטגן מוסמך מבית הספר לרנטגנאות והדמיה בבי"ח רמב"ם ואונ' בר אילן. לאחר שהתמחה בבי"ח רמב"ם, החליט שניידר להציע לתושבי הצפון ליהנות מחוויית שירות חדשה, המתבססת על שימוש במיטב האבזור הטכנולוגי וצוות מקצועי מוסמך בעל תודעת שירות גבוהה. כיום משרת המכון אלפי לקוחות בשנה, עובד עם כ-450 רופאי שיניים, משתף פעולה עם מרפאות "מכבי דנט" ו"כללית סמייל" ומספק שירותים ל"משרד הבטחון" וחברות הביטוח הגדולות בישראל.

טכנולוגיות קצה

במכון פוטו דנטל מבצעים את כל סוגי צילומי השיניים, כולל צילום פנורמי דיגיטלי, צילום סטטוס, CT לקראת שתלים וצילומי אורתודנטיה. לשירות הלקוחות מעמיד המכון ארבע מכונות צילום משוכללות, כולל מכונת CT מהמתקדמות בעולם - המאפשרת לקצר את משך זמן הצילום ולחסוך את הצורך בחשיפה לקרינה מיותרת. מכון פוטו דנטל מקפיד על שדרוג ואבזור הציוד הטכנולוגי בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום וגאה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם: הן מבחינת רמת הצילום והן באיכות המכונות והציוד המשלים.

יודעים שאפשר אחרת

במכון פוטו דנטל מודעים לכך שלקוחות רבים חוששים מתהליך הטיפול בשיניים. על מנת להנעים את החוויה הושקעו משאבים רבים בעיצוב המכון, המקדם את פני הבאים בגינה מטופחת, חללים מרווחים המשתרעים על 100 מ"ר ועיצוב אלגנטי בחתימת מעצבת הפנים הילית קרש, שבחרה בגוונים מרגיעים הממקסמים את תחושת המרחב, עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד ומשלבים של תאורה מתוחכמת שיוצרת אווירה אינטימית ונינוחה. בדומה לעיצוב, גם האבזור הסטרילי, מוצרי הנוחיות, בישום החלל והשירותים המשלימים נבחרו בקפידה, ומציעים למבקרים ליהנות מחוויית שירות ברמה הגבוהה ביותר. כל זאת במסגרת החזון של מכון פוטו דנטל, המציע לתושבי הצפון ליהנות מהסטנדרט הגבוה של הדור החדש ברפואת השיניים, לצד שירות אישי, סבלני ואכפתי, שהופך את הביקור לחוויה נינוחה ונעימה.
 

אפס טעויות

במכון פוטו דנטל יודעים שהבריאות שלך נמצאת בידיים שלנו. מסיבה זו נוהגים הקפדה יתרה בניהול ארכיון הצילומים, ומצמידים לכל צילום CT גם תמונת פספורט של המצולם (הנלקחת במקום) - המונעת בעת מסירת הצילומים מספר ימים מאוחר יותר. כמו כן עושה המכון שימוש בתוכנת ניהול חדשנית, המאפשרת לאתר את ההיסטוריה הרפואית של הלקוח, פרטי הרופא המטפל, סוג הצילומים וחיוב חשבון באמצעות מסירת מספר ת.ז. בלבד. כך שאם ביקרת במכון בעבר, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהצילומים נמצאים בידיים טובות וזמינים לשירותך גם בשנים לעתיד