04-8-70-72-70

יחידת CT

3D Accuitomo  מבית חברת MORITA  היפנית – מכונת ה-CT המשוכללת ביותר בעולם

מכון פוטו דנטל גאה להעמיד לשירות לקוחותיו את מכונת ה-CT החדשנית ביותר בעולם 3D Accuitomo  מבית חברת MORITA  היפנית מבטיחה לרופא השיניים את רמת האבחון הגבוהה והמדויקת ביותר, ומצמצמת את משך זמן הקרינה בזכות קולימציה רציפה ואפשרות לצילום של שתי הלסתות בו-זמנית! כך שגם אם הופנית לשני צילומים עבור שיניים בלסת התחתונה ובלסת העליונה – במכון פוטו דנטל ניתן לבצע את שניהם בצילום אחד סיבובי.
 
3D Accuitomo  מבית חברת MORITA מצטיינת בזמן צילום מהיר מהממוצע של בין 20-8 שניות בלבד - המקטין את הסיכון לתזוזה במהלך הצילום ומצמצם את זמן החשיפה (והקרינה) למינימום הנדרש, זאת לצד הנפקת איכות צילום ללא פשרות בגודל voxel (פיקסל תלת ממדי) 0.125, שימוש בסנסור 14 ביט המגדיל את רזולוציית הצילום ומציג הבחנה מדויקת ביותר של צפיפות העצם, ושימוש בסנסור 16 ס"מ (Flat Panel) גדול המאפשר לסרוק שתי לסתות בסריקה אחת, בניגוד למכשירים דומים.
 
כדי לאפשר לרופא השיניים ליהנות ממקסימום מידע בסריקה אחת קצרה, מצוידת 3D Accuitomo   גם בפונקציה לסריקת EFOV (18 ס"מ גובה ו-23 ס"מ קוטר) - המאפשרת לשחזר בסריקה אחת את כל צרכיו של האורתודנט (ללא צילום לסת במקטעים האסור על פי משרד הבריאות), כולל צילום פנורמי, צפלומטרי LAT, צפלומטרי AIRWAY, TMJ ו-PA .
 
בהמשך הטיפול ייהנה הרופא המטפל מארגז כלים מתקדם, בזכות שימוש בתכנת קצה מתקדמת, המעבדת את כל הנתונים הנדרשים להשתלות, אורתודנטיה ואטוגנציה בתלת ממד 3D ובאיכות חסרת תקדים, כלי מתקדם המאפשר להמחיש לרופא את מצב הפה ולסייע בתכנון המשך הטיפול בדיוק המרבי.
 
  • חשיפה קצרה - פחות קרינה
  • איכות רזולוציה ללא פשרות
  • תכנת תלת ממדי לדיוק מרבי
לנוחות כל לקוחות המכון, מאובזר פוטו דנטל ברמפת גישה לנכים, לצד אפשרות צילום CT וצילום פנורמי בכיסא הגלגלים האישי של המצולם.