04-8-70-72-70

שאלות ותשובות

עם איזה חברות ביטוח או קופות חולים עובד מכון פוטו דנטל?

מכון פוטו דנטל מספק שירותים לקופות החולים המרכזיות בישראל, כולל כללית סמייל ומכבי דנט, ומקבל מבוטחים מחברות הביטוח המרכזיות ("מכון בהסדר"), ביניהן הראל, שילוח, מגדל, מנורה, הפניקס, דקלה, כלל וביטוח David Shield (ביטוח לתיירים). בנוסף מעניק המכון שירותים למשרד הביטחון ולעמותות אקי"ם ובית קסלר, הנהנים מתעריפים מיוחדים במסגרת שירותי הקהילה של המכון.

איזה צילומים ניתן לבצע במכון פוטו דנטל?

במכון פוטו דנטל מבצעים את כל סוגי צילומי השיניים, כולל צילום פנורמי דיגיטלי, צילום סטטוס, CT לקראת שתלים ואורתודנטיה. במכון פועלות 4 מכונות הצילום מהמתקדמות בעולם במקביל - עם זמן המתנה של עד 7 דקות בלבד לצילום! בין צילומי המכון: צילום פנורמי דיגיטלי: סטטוס פריאפיקאלי, צילומי נשך X2, סטטוס מקביליות מיוחד, פרקי לסת (פתוח-סגור), צילום אוקלוזלי, העתקי צילומים, צילומים פריאפיקאליים; CT: לקראת השתלה, שן כלואה, אחר, לסת עליונה, לסת תחתונה, TMJ, מרווח בין חתכים, העדפות (מדידת עצם, סימון תעלה, מבט D3); צילומי אורתודנטיה: צילום פנורמי דיגיטלי, צילום צפלומטרי דיגיטלי (צדדי, אחורי או קדמי), מטבעי לימוד אבחנתיים (מודלים מגבס), שרטוט ואנליזה, תמונות פנים ושיניים ודיסק.

אבד צילום שיניים. האם ניתן לקבל עותק או שצריך להצטלם בשנית?

במכון פוטו דנטל אנו נוהגים בהקפדה יתרה בניהול ארכיון הצילומים, ודואגים להצמיד לכל צילום CT גם תמונת פספורט של המצולם (הנלקחת במקום) – על מנת למנוע טעויות בעת מסירת הצילומים מספר ימים מאוחר יותר. בנוסף עושה המכון שימוש בתוכנת ניהול חדשנית המאפשרת לאתר את ההיסטוריה הרפואית של הלקוח, פרטי הרופא המטפל, סוג הצילומים וחיוב חשבון באמצעות מסירת מספר ת.ז. בלבד. כך שאם ביקרת אותנו בעבר, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהצילומים נמצאים בידיים טובות וזמינים לשירותך גם בשנים לעתיד - בתשלום סמלי.

מה היתרונות של מכונת ה-CT 3D Accuitomo מבית חברת MORITA היפנית ביחס למכונות אחרות בשוק?

מכונת ה-CT החדשנית 3D Accuitomo  מבית חברת MORITA  היפנית מבטיחה לרופא השיניים את רמת האבחון הגבוהה והמדויקת ביותר, לצד צמצום משך זמן הקרינה - תודות לקולימציה רציפה ואפשרות לצילום שתי הלסתות בו-זמנית. כך שגם אם הופנית לשני צילומים עבור שיניים בלסת התחתונה ובלסת העליונה - ניתן לבצע את שינהם בצילום אחד סיבובי. 3D Accuitomo  מבית חברת MORITA  היפנית מצטיינת בזמן צילום מהיר מהממוצע של בין 20-8 שניות בלבד - המקטין את הסיכון לתזוזה במהלך הצילום ואת זמן החשיפה (והקרינה) למינימום הנדרש, ומנפיקה איכות צילום ללא פשרות בגודל voxel (פיקסל תלת ממדי) 0.125 בזכות שימוש בסנסור 14 ביט – המגדיל את רזולוציית הצילום ומציג הבחנה מדויקת ביותר של צפיפות העצם.

האם ניתן להפחית את כמות הקרינה בצילום פנורמי?

במכון פוטו דנטל גאים להעמיד לרשות לקוחותיהם את מכונת Instrumentatium החדשה לצילום פנורמי, שמציגה סטנדרט חדש בתחום הדנטלי העולמי! מכונת Instrumentatium מתייחדת בפונקציה אלקטרונית המאפשרת למדוד באופן מדויק את רמת צפיפות העצם של המצולם ולהתאים את זמן הצילום (ורמת הקרינה) למינימום הנדרש: כדי שתיהנו מהצילום הפנורמי הטוב ביותר במינימום זמן חשיפה.

כמה זמן לוקח עד שצילום CT מוכן וכמה זמן לצילום פנורמי דיגיטלי?

צילום CT מוכן תוך 4-3 ימי עבודה, וכדי שלא תצטרכו לחזור למכון אנו מציעים שירות משלוח של הצילומים ישירות לרופא המטפל, המקצרים את זמן ההמתנה לתחילת האבחון. צילום פנורמי מוכן תוך  5 דקות ובזכות אבזור המכון במכונת Instrumentatium המתקדמת אנו יכולים לשלוח את הצילומים ישירות לדוא"ל של הרופא המטפל. בשני המקרים שומר המכון עותקים מהצילומים, כדי שבמקרה של אובדן או צורך להמציא את הצילומים מחדש – לא תצטרכו להצטלם פעמיים.

אלו צילומים אורתודנטים מבוצעים במכון פוטודנטל?

במכון פוטו דנטל מבצעים את כל צילומי האורתודונטיה הנדרשים לילדים ולמבוגרים למטרת יישור שיניים או לסתות, כולל צילום פנורמי, צילום צפלומטרי (צילומי פרופיל גולגולת, פנים ולסתות), צילומי נשך/פריאפיקאלי (בהתאם לצורך), תמונות פנים ושיניים, עריכת אנליזות של יחסי השיניים (דנטלי), יחסי הלסתות (סקלטלי) והרקמות הרכות. במכון ניתן ליהנות גם משירותי הדמיות דנטליות, יצירת מטבעי לימוד אבחנתיים (מודלים) וצילומי פנים ושיניים דיגיטליים לתיעוד את מצב השיניים ומבנה הפנים - ללא קרינה נוספת למטופל.

האם מכון פוטודנטל מותאם לביקור של מוגבלים בכסא גלגלים?

לנוחות כל לקוחותינו, מאובזר המכון ברמפת גישה לנכים, לצד אפשרות לביצוע צילום CT וצילום פנורמי בכסא הגלגלים האישי של המצולם.

האם מכון פוטו דנטל מציע שירותים מיוחדים לרופאים?

כמובן. מכון פוטו דנטל משרת כ-450 רופאי שיניים ברחבי הארץ, ומעמיד לנוחות הרופאים שירותים מיוחדים, דוגמת אפשרות להורדת הפניות ישירות מאתר המכון, עדכון ב-SMS לאחר ביצוע הצילום, שירות שליחויות אקספרט במקרים דחופים, משלוח ישיר של צילומי CT לרופא המטפל, שמירת עותק המקור בארכיון המכון ועוד.

האם יש חניה מסודרת במכון פוטו דנטל?

מכון פוטו דנטל מקפיד לצייד את מבקריו בתווי חניה חינם - מהלך המשלב את הביקור במכון בשגרת יום העבודה, ומאפשר למצולם ליהנות מנגישות מלאה למכון לצד כוס אספרסו על חשבון הבית. זאת לצד שעות פעילות מורחבות (ללא הפסקת צהריים), הנפתחות ב-08:30 בבוקר ונמשכות רצוף עד 20:00 בלילה.