04-8-70-72-70

ד"ר, אנחנו כאן לשירותך

שירותים מיוחדים לרופאי שיניים

מכון פוטו דנטל משרת כ-450 רופאי שיניים ברחבי הארץ, משתף פעולה עם מרפאות מכבי דנט וכללית סמייל, ומעניק שירותים למשרד הביטחון וחברות הביטוח הגדולות בישראל. במהלך השנים צברנו ידע וניסיון רב בעבודה עם רופאי שיניים פרטיים ורופאי שיניים בשירות הציבורי, ואנו שמחים להציג מעטפת שירותים רחבה לרופאים - המאפשרת לשפר את טיב השירות ולספק את איכות הצילומים הטובה והמדויקת ביותר במינימום זמן חשיפה למטופל.

מכון פוטו דנטל מקפיד על שדרוג ואבזור הציוד הטכנולוגי במילה האחרונה בתחום, וגאה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם: הן מבחינת רמת הצילום והן באיכות המכונות והציוד המשלים. רק לאחרונה הצטיידנו בשתי מכונות צילום חדשות ליחידת צילום ה-CT צילום 3D Accuitomo  מבית חברת MORITA  היפנית  – לצילום שתי הלסתות בו-זמנית, ויחידת הצילום הפנורמי (Instrumentatium – המתאימה את רמת הקרינה לרמת צפיפות העצם של המצולם), המאפשרות לצמצם את משך החשיפה לקרינה ולהעניק את התוצאות המדויקות ביותר.

במכון פוטו דנטל מציעים ללקוחותיכם ליהנות מחויית שירות גבוהה ואוירה נינוחה, עם טורי צילום שאינם חורגים ממספר דקות המתנה, בזכות הפעלת 4 מכונות צילום בו-זמנית. לשירות המבקרים מעמיד המכון צוות מובחר של סייעות שיניים מוסמכות, שעוברות הכשרה נוספת במכון במטרה להתעדכן בחידושי הציוד הטכנולוגי ולהבטיח שירות אדיב, סבלני ואכפתי לכל לקוח.

מכון פוטו דנטל מציע למבקריו ליהנות משעות פעילות מורחבות: החל מ-08:30 בבוקר ועד 20:00 בלילה (ללא הפסקה), לצד חוויית שירות איכותית ללקוח - הכוללת אפשרות לקריאת עיתונים, צפייה ב-LCD, אספרסו על חשבון הבית והנפקת תווי חניה ללא תשלום.
 

שירותים מיוחדים לרופאים במכון פוטו דנטל קרית מוצקין

  • כחלק ממערך השירות המתקדם בפוטו דנטל אנו מעמידים לשירותך אפליקציה מתקדמת באתר האינטרנט של המכון, המאפשרת להוריד הפניות לצילום ישירות למחשב המרפאה.
  • כחלק משיפור השירות אנו נוהגים לשלוח את הצילומים ישירות לדוא"ל של הרופא המטפל, בתוספת הודעת SMS - המיידעת את הרופא על ביצוע הצילום, ומאפשרת להתחיל בתהליך האבחון וגיבוש הצעת המחיר.
  • למקרי חירום מעמידה פוטו דנטל לשירות הרופאים חברת שליחויות אקספרס המעבירה ישירות את הצילומים אל הרופא - ללא גביית תוספת תשלום מהמטופל.
  • במקרה של סריקות CT הדורשות 4-3 ימי פענוח, מציע המכון למטופל אפשרות משלוח של הצילום לרופא המטפל - על מנת לחסוך זמן ולהבטיח את משך הטיפול מהיר ומקצועי.
  • אנו נוהגים בהקפדה יתרה בניהול ארכיון הצילומים, ומצמידים לכל צילום CT תמונת פספורט של המטופל כדי למנוע טעויות בעת המסירה. כמו כן מנוהל ארכיון המכון באמצעות תכנת ניהול חדשנית, המנפיקה מדבקות מוקלדות עם פרטי המטופל, ומאפשרת לאתר את ההיסטוריה הרפואית, פרטי הרופא וסוג הצילום באמצעות מספר ת.ז בלבד.
  • אנו מודעים לקונפליקט עמו מתמודד הרופא, כשהמטופל מבקש לשמור את העתקי הצילום בתום הביקור. מסיבה זו אנו מקפידים לשמור את העתקי הצילום בארכיון המכון - כך שמבחינה משפטית אתה יכול להיות שקט, ובמקרה הצורך נשמח לספק העתקים למטופל.