04-8-70-72-70

צילומי אורתודנטיה

במכון פוטו דנטל מבצעים את כל צילומי האורתודונטיה הנדרשים לילדים ולמבוגרים למטרת יישור שיניים או לסתות, כולל צילום פנורמי, צילום צפלומטרי (צילומי פרופיל גולגולת, פנים ולסתות), צילומי נשך/פריאפיקאלי (בהתאם לצורך), תמונות פנים ושיניים, עריכת אנליזות של יחסי השיניים (דנטלי), יחסי הלסתות (סקלטלי) והרקמות הרכות. זאת תוך שימוש בציוד החדיש והמתקדם ביותר בעולם.

מטבעי לימוד וצילומים דיגיטליים

כחלק משירותי מכון פוטו דנטל בתחום האורתודנטיה, ניתן לבצע מטבעי לימוד אבחנתיים (מודלים) - המיוצרים במעבדת גבס ומספקים דופליקציה מדויקת של קשתות השיניים והסגר של המטופל. זאת לצד צילומי פנים ושיניים דיגיטליים לתיעוד מצב השיניים ומבנה הפנים, והשוואה בין מצב הלסתות לפני ואחרי הטיפול. צילומים אלו מתבצעים באמצעות מצלמה מיוחדת המצלמת את חלל הפה - ללא קרינה נוספת למטופל!

הדמיות דנטליות

מכון פוטו דנטל מספק הדמיות דנטאליות בסטנדרט המתקדם ביותר בעולם, בזכות שימוש בתכנת קצה המעבדת את כל הנתונים הנדרשים בתלת ממד (D3) ובאיכות חסרת תקדים. ההדמיות המתקדמות מאפשרות לאורתודנט המטפל ליהנות מהמחשה של מצב הפה והלסת, ונשלחות ישירות אל הדואר האלקטרוני של הרופא - על מנת לקדם את המשך הטיפול.
 
הצילום נשאר אצל הרופא? במקרה הצורך ישמח מכון פוטו דנטל לספק העתקים מהצילום המקורי (ללא צורך בצילום חוזר), בנוסף לאספקת הצילום המקורי בפורמט CD ומשלוח