04-8-70-72-70

מי מפחד מצילומי שיניים?

במכון פוטו דנטל אנחנו מודעים לעובדה שמטופלים רבים חוששים מפני המפגש עם העולם הדנטלי, המלווה לעיתים בתחושה של אי נוחות. אך יש לנו בשורות טובות: כיום עומדות לרשותנו טכנולוגיות קצה מתקדמות המאפשרות להפחית למינימום את רמת הקרינה, לשפר את חוויית הצילום ולהתאים את המכשור באופן אישי למצולם. וזה עוד לפני שפגשתם את צוות הצילום הסבלני והאכפתי של המכון

הדור החדש בעולם הדנטלי

כיום גם מכונים לצילום שיניים מפנימים תודעת שירות חדשה: לא עוד תורים ארוכים וציוד מגושם שגורמים לא פעם לתחושת אי נוחות אצל המצולם, אלא חוויית היי טק שמתחילה כבר בכניסה למכון ומסתיימת בחיוך על השפתיים. בהתאם לתפיסה המתקדמת של מכון פוטו דנטל אנו מזמינים אתכם לגלות את העולם הדנטלי מחדש. בחללי המכון מחכים לכם 100 מ"ר של חללים מרווחים המעוצבים בסגנון אלגנטי ומרגיע, מסכי פלזמה ועיתונים יומיים להנעים את זמנכם (עם כוס אספרסו על חשבון הבית), גינה מטופחת בכניסה, ציוד נלווה איכותי (שיזכיר , לכם ביקור במלון בוטיק ולא במכון לרפואת שיניים) וכמובן - שימוש ב-4 מכונות הפועלות בו-זמנית ומאפשרות לקצר את זמן ההמתנה ל-7 דקות גג (!). "כיום התחום הדנטלי הבינלאומי עובר מהפכה והציוד המתקדם (שמשתכלל בכל יום ומחייב אותנו לרף הגבוה ביותר) מאפשר להנעים את מעמד הצילום, להפחית את רמת הקרינה ולהפוך החוויה לנעימה ומסבירת פנים למצולם. כחלק מהמהפך אנו שמים דגש על כל האספקטים שמלווים את הביקור במכון: עיצוב של החלל, השקעה במוצרי הנוחיות והאירוח והכשרה מיוחדת של הצוות - המודע לחסמים הפסיכולוגים שעלולים לצוץ בתהליך, ומודרך להעניק לכל לקוח כמה זמן שנדרש לביצוע הצילום – תוך הקפדה על יחס אישי, מתחשב ואכפתי", מספר רמי שניידר, בעלי מכון פוטו דנטל בקריית מוצקין.

בסטטוס חדש

ואם התבקשתם לעבור צילום סטטוס, לקראת או לאחר טיפול שיקומי בפה או במסגרת התמודדות עם בעיה של נסיגת עצם וחניכיים, אתם בידיים טובות. צילום הסטטוס כולל בין 22-14 צילומים פריאפיקלים (כל השיניים בפה) המתבצעים על כרטיסיות צילום זעירות שמוצמדות בין השיניים ללשון. לאחר הנחת הכרטיסיות בעדינות מצלמת שפורפרת רנטגן המוצמדת לשפה את השיניים, תוך שימוש במינימום קרינה – בשל צמידות שפורפרת הרנטגן ללחי המצולם. בשנים עברו, בטרם כניסתן לשימוש של המכונות החדשות, לווה התהליך במעט אי נוחות למצולם – בשל איכות סרטי הצילום הירודה, שלא פעם דרשה צילומים נוספים וגרמה לחיכוך מיותר בין החך לכרטיסיית הצילום (גם כיום ישנם מכונים המשתמשים בכרטיסי צילום זולים, שגורמים תופעת לוואי זאת). "ברגע שסייעת השיניים מקצועית, מוסמכת ומנוסה, יש לה אפשרות לשנות את כל החוויה בצילום הסטטוס", מסביר רמי שניידר ממכון פוטו דנטל. "אנו מדריכים את הסייעות שלנו לקחת את כל הזמן שצריך על מנת לאפשר למצולם לעבור את הצילומים ללא גירוי מיותר, וגם אם למרות השימוש בסרטי קודאק איכותיים והמומחיות של הסייעות להעמיד את כרטיסיות הצילום במיקום שפחות מגרה את החך, המטופל מרגיש שלא בנוח – אנו עושים הפסקה, דואגים להרגיע אותו, נותנים כוס מים וחוזרים על התהליך בעדינות ובסבלנות. יש לנו מגוון תכשירים מאלחשים המקלים על התהליך, ניסיון עשיר בהתמודדות עם צילומים מסוג זה, וכמובן: מספיק מכונות צילום שמאפשרות לקחת את הזמן ולהעניק לכל פציינט את חוויית השירות שמגיעה לו".
כך שאם התבקשתם לבצע צילום סטטוס, ואתם מתלבטים אם לא כדאי להתפשר על צילום פנורמי בלבד, זה המקום להזכיר שאין להשוות בין המידע הרפואי שיתקבל בצילום סטטוס לצילום פנורמי. צילום סטטוס מאפשר מיקוד וקליטה של מקסימום פרטים ברמת המיקרו, שבעת הטיפול יכולים לשנות את התמונה הרפואית. גם במקרה של תמונות פנים ושיניים (שבדרך כלל מומלצים לפני התקנת גשר), אתם יכולים להצטלם בכיף. במכון פוטו דנטל מעמידים לרשותם מצלמה מיוחדת ללא קרינה, המצוידת בעדשות חדשניות שמאפשרת לצלם את השיניים בשימוש מראה פנימית: ללא כאב וללא תחושת אי נוחות לילד.