04-8-70-72-70

צילומים כהכנה לשתלים

צילומי הכנה לשתלים הם הצעד הראשון בתהליך מורכב, המגייס את פסגת הטכנולוגיה הרפואית לטובת איכות החיים שלכם. רמי שניידר ממכון פוטו דנטל בקריית מוצקין מסביר למה קיבלתם הפניה גם לצילום פנורמי וגם ל-CT ואיך משפרים את הסיכויים להשתלת שיניים מוצלחת זקוקים להשתלת שיניים? רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך, שווה לעצור לרגע ולהבין את משמעותם של צילומי הרנטגן כבסיס להשתלת שיניים מוצלחת. במכון פוטו דנטל - מכון רנטגן לצילומי שיניים ולסתות בקריית מוצקין, מכירים אלפי סיפורים שהחלו בצילום מוצלח והסתיימו בחיוך מאוזן לאוזן.

CT או פנורמי?

קרוב לארבעים שנה שהתחום הדנטלי מציע לנו ליהנות מהשתלות שיניים מתקדמות, אבל רק בשנים האחרונות התבצעה סוף כל סוף הקפיצה המיוחלת, המאפשרת לרופא השיניים שלך ליהנות מטכנולוגיית קצה שמתבססת על צילום CT תלת ממדי המסייע לתכנון מדויק של ההשתלה. אם רופא השיניים הציע לכם לפנות לצילום CT וגם/או צילום פנורמי, זה הזמן לחשוב לטווח הרחוק. לפניכם עומד תהליך יקר המסתכם בעשרות אלפי שקלים, וכשבוחנים את התוצאות של שני המסלולים דומה שצילום ה-CT אינו רק בטיחותי יותר, אלא גם מחייב פחות חשיפה לקרינה והוצאה נמוכה יותר בסופו של תהליך. אז למה מציעים לנו את שתי הדרכים? צילום פנורמי הינו צילום דו-ממדי המאפשר לרופא לבחון את המצב הקיים ולקבוע האם יש או אין מקום לשתל. במקרה ואין אפשרות לביצוע ההשתלה סיימתם את התהליך בעלות סמלית של 100 ₪, אך אם יש אפשרות להמשיך את התהליך, תדרשו לבצע גם צילום CT, שהוא תלת ממדי ולכן דורש השקעה גבוהה יותר.

משפרים את סיכויי ההצלחה

במקרה בו נקבע כי ישנה אפשרות להשתלת שיניים מוצלחת, אל תתפתו להתפשר על צילומי CT שיניים במחיר הנמוך יותר. מחיר הצילום נקבע בראש ובראשונה על פי היקף ההשקעה במכונה, וכאן הטכנולוגיה החדשנית והיקרה יותר תעניק לרופא תוצאות מדויקות בהרבה - שיאפשרו תכנון ממוחשב ברמת דיוק הנחוצה להצלחת ההשתלה. חשוב לזכור: השתלת שיניים מוצלחת תלויה בצילומי CT תלת ממדיים מדויקים, שמבססים לכם רשת הגנה מפני פגיעה עיצבית. צילום CT איכותי נאמד בתוספת של עשרות שקלים בלבד, ומאפשר לרופא לקבל צילום ברזולוציית 1:1 - המדמה בדיוק המרבי את המרחב בין השתל לעצם, לטובת קידוח מדויק ברמת המילימטר. "כשאנו עומדים לפני תהליך השתלה חשוב להעניק לרופא את הבסיס האיכותי והמדויק ביותר לתכנון התהליך", מספר רמי שניידר - בעלי מכון פוטו דנטל. "תהליך ההשתלה אינו רק יקר, אלא דורש מיומנות ודיוק מרבי, במטרה לאבחן את השתל המתאים ביותר ברמת דיוק של מילימטר. בזכות השימוש במכונת CT המתקדמת 3D Accuitomo  מבית חברת MORITA  היפנית, אנו מציעים למצולמים ליהנות מהמילה האחרונה בטכנולוגיית הדנטל העולמית. זאת תוך צילום היקפי של שתי הלסתות בו-זמנית (המונע צורך בצילומים נוספים), הצגה תלת ממדית מתקדמת שמציידת את הרופא בתמונה המדויקת ביותר, ואפשרות לישיבה- המונעת תזוזה מיותרת במהלך הצילום. כמובן שלא נפרט את הסכנות הטמונות בתהליך לא מוצלח של השתלת שיניים, אבל כל מי שמתכונן לתהליך יודע שכשמדובר בבריאות שלנו ובאזור כל כך רגיש ומלא בעצבים, הרי שאי אפשר להתפשר על פחות מהטוב ביותר. במכון פוטו דנטל אנו מציעים לכם להתחיל את התהליך ברגל ימין".